funny forum
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum σαν Guest Για να συμμετέχεις και εσύ στην παρέα μας μας, κάνε εγγραφή, click στο register και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.Μετά την εγγραφή σου μπορείς να κάνεις αμέσως login (είσοδο) στο forum!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

funny forum
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum σαν Guest Για να συμμετέχεις και εσύ στην παρέα μας μας, κάνε εγγραφή, click στο register και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.Μετά την εγγραφή σου μπορείς να κάνεις αμέσως login (είσοδο) στο forum!
funny forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αν-αποφάσεις 2008

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αν-αποφάσεις 2008 Empty Αν-αποφάσεις 2008

Δημοσίευση από monika Πεμ Ιαν 03, 2008 6:04 am

Δεν θα κοιτάω άλλες γυναίκες! Θα φτιάξω το αυτοκίνητο μου! Θα αγοράσω ρολόι υψηλής ωρολογοποιίας! Θα κόψω το τσιγάρω! Θα πηγαίνω γυμναστήριο. Και θα θα Θα θαθαθα Θα θαθα θα!

Είναι να μην το πάρω απόφαση! Αν το πάρω θα το κάνω. Και δίαιτα, και γυμναστική και lifestyle ψώνια και όλα. Όπως κάθε χρόνο!

Δεν θα κοιτάω άλλες γυναίκες!
Αυτή η απόφαση ψηφίστηκε ομόφωνα από μένα και τον εαυτό μου για πρώτη φορά πέρυσι. Μετά από ένα ατύχημα! Δύο γκόμενες δίπλα μου, μια ξανθιά (94-58-90) στα αριστερά και μια μελαχρινή (82-64-84) μεσογειακής καταγωγής με κατοχυρωμένη ονομασία προέλευσης όπως η φέτα.

Θεωρητικά και τα δύο μάτια θα έπρεπε να πάνε αριστέρα! Αμ δε τα γ$%^να. Εκαναν του κεφαλιού μου του κάτω. Το ένα αριστερά και το άλλο δεξιά! Αποτέλεσμα; Θλάση και ρήξη οφθαλμικού χιαστού και εκτός αγωνιστικής δράσης για έξι μήνες.

Φέτος; Θα κυκλοφορώ με το ένα χέρι στο μάτι! Και ότι προλάβω ο χριστιανός!

Θα φτιάξω το αυτοκίνητο
Αυτό το κάνω κάθε χρόνο. Το χαμηλώνω! Το τουρμπίζω! Του βάζω 16άρια ζαντικά και αμορτισέρ τα κίτρινα τα Bilstein για να πηγαίνει τρένο στα στροφιλίκια. Και κάθε χρόνο του βάζω καγκουρίλα αεροτομή και σπόιλερ. Και μετά ξυπνάω.

Ε φέτος θα του βάλω… βενζίνη. Θα το πλύνω κιόλας!

Θα αγοράσω ρολόι
Από όταν τελείωσα το πανεπιστήμιο, ο στόχος ήταν ένας! Zenith Port Royal! Με tourbillion, complication, γυροσκοπικούς μηχανισμούς, κάσες από τιτάνιο Ti1944456 και τα ρέστα.

Τι έγινε; Λοιπόν. Την πρώτη χρονιά αγόρασα, Casio G Shock με ηλεκτρονικές ενδείξεις!

Την επόμενη Swatch Chrono και το έπαιζα και sportive τύπος με αθλητικό παπούτσι trainer. Ανεβαίνουμε!

Μετά για κάνα δύο χρονιές το έριξα στα φάσιον – φασόν Gucci και Calvin Klein για να μη βγαίνω Da Capo και με στραβοκοιτάνε (το trainer έγινε αλιγάτορας κατευθείαν από τους βάλτους του Κονγκό).

Και φέτος που είμαι πιο αποφασισμένος, θα μαζέψω λεφτά και ίσως του χρόνου! Δεν βλέπω… την ώρα!

Θα κόψω το τσιγάρο
Άλλες χρονιές το γυρνάω στα έτοιμα γιατί με τα 10άρια πακέτα καπνίζεις λιγότερα. Άλλες χρονιές στα στριφτά γιατί μέχρι να στρίψεις σου φεύγει η λαχτάρα για τσιγάρο. Και κάθε παραμονή πρωτοχρονιάς γύρω στις 23 και 51 πρώτα και 58 δεύτερα κάνω το τελευταίο μου τσιγάρο! Της χρονιάς.

Το πρώτο το ανάβω γύρω στις 00 και 04 πρώτα και 04 δεύτερα. Φέτος, όμως είμαι αποφασισμένος.

Θα περιμένω να πάει 'και δέκα'.

Θα γραφτώ στο γυμναστήριο
Όλα κι όλα. Είναι να μην το πω. Αν το πω θα το κάνω. Και κάθε χρόνο ξεκινάω γυμναστήριο. Αγοράζω ετήσια συνδρομή, πάω μέχρι τα μέσα Ιανουαρίου μια φορά την εβδομάδα, λίγο μετά την Κυριακή του Πάσχα για να κάψω την πέτσα από τον οβελία και τα σπληνογάρδουμπα και δύο τρεις μέρες πριν φύγω για διακοπές το δεκαπενταύγουστο για να φουσκώσω.

Στο γυμναστήριο όλοι με ξέρουν με το όνομα μου: Kaizer Soze!

O συνδρομητής που όλοι έχουν ακούσει αλλά κανένας δεν έχει δει.

Δίαιτα
Μετά από τουλάχιστον 23591 λέξεις, 4 άρθρα με συμβουλές για υγιεινή διατροφή, 2 για την αθλητική, καμιά 20αριά ειδησάκια με σχετικές έρευνες -τις γνωστές στατιστικές που συνδέουν το κλάσιμο με την εγκεφαλική λειτουργία και την ομιλία του αλιγάτορα με τον ΟΤΕ- καμιά πεντακοσάρα συμβουλές προς όλους τους άλλους πλην του εαυτού μου θα συμφωνήσω με τον Τριαντάφυλλο: Τέρμα οι δίαιτες. Όχι άλλη δίαιτα ρε γαμώτο πως το λένε.

Και αν θέλω να κάνω διατροφή –που θέλω- θα την κάνω όπως και τις άλλες χρονιές.

Με τα δάχτυλα!

χαχα :lol:
monika
monika
funny member
funny member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2596
Ηλικία : 35
Location : Αθηνα..
Job/hobbies : Φοιτητρια..
Humor : Εσυ θα το κρινεις..
Registration date : 29/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν-αποφάσεις 2008 Empty Απ: Αν-αποφάσεις 2008

Δημοσίευση από maira Πεμ Ιαν 03, 2008 6:15 am

καποιος παρακολουθει τον εγκεφαλο μου!! ααααααααααααααααααααααααα!
maira
maira
member
member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 259
Ηλικία : 39
Location : αθηνα
Job/hobbies : γερμανικου, αλλως ειπειν σκυλα!
Humor : Αι ντον'τ νοου δις γουορντ.
Registration date : 28/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν-αποφάσεις 2008 Empty Απ: Αν-αποφάσεις 2008

Δημοσίευση από fraulina Πεμ Ιαν 03, 2008 7:50 am

οολοι ετσι ειμαστε! βαζουμε στοχους καθε νεο ετος και τις πρωτες μερες του χρονου γυρναμε μιζερα στα ιδια...
fraulina
fraulina
site admin
site admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2331
Ηλικία : 42
Location : athens
Humor : funny person
Registration date : 25/09/2007

https://havale.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν-αποφάσεις 2008 Empty Απ: Αν-αποφάσεις 2008

Δημοσίευση από monika Παρ Ιαν 04, 2008 3:06 am

ετσι ειναι..αλλα που θα παει καποια στιγμη εστω εναν απο τους στοχους μας θα τον υλοποιησουμε..
monika
monika
funny member
funny member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2596
Ηλικία : 35
Location : Αθηνα..
Job/hobbies : Φοιτητρια..
Humor : Εσυ θα το κρινεις..
Registration date : 29/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αν-αποφάσεις 2008 Empty Απ: Αν-αποφάσεις 2008

Δημοσίευση από mpalats Παρ Ιαν 04, 2008 12:31 pm

;)
mpalats
mpalats
addict member
addict member

Άντρας
Αριθμός μηνυμάτων : 1772
Ηλικία : 36
Registration date : 26/10/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης