funny forum
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum σαν Guest Για να συμμετέχεις και εσύ στην παρέα μας μας, κάνε εγγραφή, click στο register και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.Μετά την εγγραφή σου μπορείς να κάνεις αμέσως login (είσοδο) στο forum!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

funny forum
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum σαν Guest Για να συμμετέχεις και εσύ στην παρέα μας μας, κάνε εγγραφή, click στο register και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.Μετά την εγγραφή σου μπορείς να κάνεις αμέσως login (είσοδο) στο forum!
funny forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Χαζο-ερωτήσεις

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Χαζο-ερωτήσεις Empty Χαζο-ερωτήσεις

Δημοσίευση από monika Σαβ Ιαν 26, 2008 11:25 am

Λοιπόν σήμερα έχουμε θέμα. Τι θέμα? Χαζοερωτήσεις! Καθημερινά κάνουμε ή μας κάνουν ερωτήσεις στις οποίες αναρωτιέμαι ποια θα μπορούσε να είναι η απάντηση.... Είμαι σίγουρη ότι συμβαίνει και σε σας... Δεν πρόκειται για ρητορικές ερωτήσεις... όχι δε θα το εμβαθύνουμε τόσο.... Πρόκειται για απλά "χαζές" ερωτήσεις που γίνονται για να γίνονται ή η διατύπωση δεν εκφράζει αυτό που ουσιαστικά θέλουμε να ρωτήσουμε.
Η πρώτη και κορυφαία είναι η ερώτηση που κάνουμε κυρίως οι γυναίκες μετά το σεξ
-Μ' αγαπάς?

Μα καλά έχει κανείς το περιθώριο να πει όχι? Μα έτσι και το τολμήσει θα αρχίσει η γκρίνια (το ξέρει το εργάκι, το χει ξαναδεί το επεισόδιο τούτο).Έτσι κάνει το λάθος και λέει ναι το παλικάρι. Λάθος γιατί γλιτώνει τη γκρίνια κείνη την ώρα αλλά όταν σταματά να μας παίρνει τηλέφωνο αρχίζουμε τα "εσύ που μου έλεγες πως μ' αγαπάς.."


Επόμενη έρχεται η εξίσου ανόητη ερώτηση την οποία κάνουμε πάλι εμείς οι γυναίκες (φύση ανασφαλή όντα) μετά τα 2-3 πρώτα ραντεβού:
-Είσαι ερωτευμένος μαζί μου ή απλά περνάς καλά?

Από πότε το να περνάς καλά είναι επιλήψιμο? Αλλά δε θα αναλύσουμε αυτό τώρα. Τι περιθώρια έχει ο ερωτηθείς είπαμε? Απλά περνάει καλά αλλά τολμάει να ξεστομίσει τέτοιο πράγμα?
Και για να μη λέμε μόνο για τις γυναίκες.. Ερώτηση άντρα μετά το σεξ
-Σ' άρεσε?
Κι εκεί αναρωτιέσαι αν είναι τόσο μπιπ ή τον παριστάνει τόσο καλά? "Οχι καλέ μου δε μου άρεσε καθόλου, απλά προσποιούμουν γιατί σε λυπήθηκα". Την επόμενη φορά ρώτα με αν ήσουν καλός.. θα σου 'χω καλύτερη απάντηση!!
Αλλη μία που μου 'ρχεται στο νου είναι μία που την κάνει η μαμά μου... και την άκουσα πρόσφατα από άλλο άτομο (α ρε μάνα σε μιμούνται όλοι)
-Που το βρήκες?

Το λέει όταν με βλέπει να φοράω κάτι καινούργιο ή όταν γενικά ανακαλύψει κάτι νέο στο σπίτι, από φαγώσιμο έως διακοσμητικό. Νομίζω ότι είναι κάτι ανάμεσα στο "Γιατί το πήρες" και το "από που το πήρες". Δεν έχει εξακριβωθεί τι θέλει να πει ο ποιητής.
Κι επειδή δεν έχω μόνο εγώ τέτοιες ανησυχίες.. βρήκα κι άλλες τέτοιες ερωτήσεις στο διαδίκτυο.
Ανοίγεις την πόρτα του σπιτιού.. του γραφείου και η πρώτη ερώτηση που ακούς είναι:
-Ήρθες;
Τώρα αν απαντήσεις ότι ακόμα είσαι στο φανάρι Μεσογείων & Κατεχάκη θα σε πιστέψει κανένας?

Είσαι σπίτι.. χτυπά το τηλέφωνο και απαντάς για να ακούσεις:

- Έλα σπίτι είσαι;
Εσύ που τηλεφώνησες? Για να πάρουμε από την αρχή τα πράγματα.. Βέβαια θα μπορούσε να έχει εκτροπή κλήσεων αλλά δε νομίζω ότι γίνεται γι αυτό η ερώτηση.

Συναντιέσαι με ένα φίλο:

- Έλα ρε που είσαι;
Μπροστά σου ίσως?

Ανάβεις το θερμοσίφωνα:

- Θα κάνεις μπάνιο;
Όχι συμβάλω στην αύξηση των εσόδων της ΔΕΗ
Ανοίγεις το ψυγείο:
-Θα φας?
Όχι είπα να δροσιστώ λιγάκι και να πιάσω κουβέντα με τα πορτοκάλια

Ντύνεσαι και ετοιμάζεσαι να φύγεις, οπότε ακούς:

- θα βγεις;
Βρε κουτό απλά τα δοκιμάζω να δω αν μπαίνω γιατί παράφαγα το μεσημέρι!

Τρως το φαΐ, ζητάς δεύτερο πιάτο και σου λένε:

- Σ' άρεσε;
Όχι για να μη δηλητηριάσετε και κανέναν άλλο το κάνω!

Λες στην κολλητή ότι βρήκες νέο αμόρε και σου λέει:

- Καλός είναι;
Τα χάλια του έχει αλλά μες την απελπισία μου τι να κάνω.. Εγώ πότε θα γίνω μάνα?

Έρχεται ο υδραυλικός σπίτι και ο ιδιοκτήτης τον ρωτάει:

- Ήρθατε για τη βρύση;
Ενδέχεται να έχει έρθει να δει τη γυναίκα σου, αλλά αυτό δε θα το μάθεις ποτέ! Αν δεν είσαι έτοιμος για την απάντηση, θα ήταν καλύτερα να μην κάνεις την ερώτηση.

Δώδεκα τη νύχτα, βάζεις πιτζάμες, λες καληνύχτα και πας στο δωμάτιό σου οπότε σε ρωτάνε:
- Πας για ύπνο;

Μπα, μια βολτίτσα θα κάνω μέχρι το πάρκο να ξεμουδιάσω...

Πας στο βενζινάδικο, κατεβαίνεις από το αμάξι και ανοίγεις το πορτάκι της βενζίνης:
- Βενζίνη θέλετε;

Όχι το δικό μου καίει μπύρα.. Που μακάρι δηλαδή γιατί θα μου ερχόταν και φθηνότερα!! Άσε που θα έκανε και τρελίτσες στο δρόμο!

Καλείς κλειδαρά, έρχεται μετά από 40 λεπτά και σε βρίσκει από έξω:

-Κλειδώθηκες από έξω;
Τι λες παλικάρι μου? Είναι δυνατόν? Απλά δεν είχα άλλη δουλειά να κάνω από το να κάθομαι στα σκαλοπάτια να σε περιμένω!
Είναι καλοκαίρι, βράζει ο τόπος κι εσύ στο δωμάτιο του ξενοδοχείου.. φοράς το καινούργιο μαγιό, παίρνεις την τσάντα με τ' αντιηλιακά (ασορτί με το μαγιό και τις σαγιονάρες) :
-Πας για μπάνιο?
Τι του απαντάς τώρα? Αν του πεις ότι θα βγεις μια βόλτα μπας και ψαρέψεις κανα γκόμενο της προκοπής, θα παρεξηγηθεί? Μα κάνουν τέτοιες ερωτήσεις?


ΠΑΡΑΒΟΛΗ
Κάποτε όταν ρωτούσαν ένα μικρό αγοράκι αν είναι αγόρι ή κορίτσι έλεγε κορίτσι. Οπότε τον ρώτησε και η μητέρα του: 'Γιατί παιδί μου λες ότι είσαι κορίτσι'? Και η απάντηση του μικρού:
Σε χαζές ερωτήσεις, δίνω χαζές απαντήσεις.



:lol: ..σωστο το αγορακι..!
monika
monika
funny member
funny member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2596
Ηλικία : 35
Location : Αθηνα..
Job/hobbies : Φοιτητρια..
Humor : Εσυ θα το κρινεις..
Registration date : 29/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαζο-ερωτήσεις Empty Απ: Χαζο-ερωτήσεις

Δημοσίευση από fraulina Σαβ Ιαν 26, 2008 5:04 pm

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
ποοοοολυ γελιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο
fraulina
fraulina
site admin
site admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2331
Ηλικία : 42
Location : athens
Humor : funny person
Registration date : 25/09/2007

https://havale.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Χαζο-ερωτήσεις Empty Απ: Χαζο-ερωτήσεις

Δημοσίευση από monika Κυρ Ιαν 27, 2008 1:52 am

οντως ολα ειναι ενα και ενα..τα ξαναδιαβασα σημερα και ερεψα στο γελιο.!χαχαχα
monika
monika
funny member
funny member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2596
Ηλικία : 35
Location : Αθηνα..
Job/hobbies : Φοιτητρια..
Humor : Εσυ θα το κρινεις..
Registration date : 29/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή


 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης