funny forum
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum σαν Guest Για να συμμετέχεις και εσύ στην παρέα μας μας, κάνε εγγραφή, click στο register και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.Μετά την εγγραφή σου μπορείς να κάνεις αμέσως login (είσοδο) στο forum!

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

funny forum
Αυτήν την στιγμή βλέπεις το forum σαν Guest Για να συμμετέχεις και εσύ στην παρέα μας μας, κάνε εγγραφή, click στο register και συμπλήρωσε τα απαιτούμενα πεδία.Μετά την εγγραφή σου μπορείς να κάνεις αμέσως login (είσοδο) στο forum!
funny forum
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις"

3 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις" Empty Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις"

Δημοσίευση από monika Κυρ Οκτ 07, 2007 7:24 am

Δεν σχολιάζει την εμφάνιση των πρώην συνεργατών του Κωνσταντίνου Αγγελίδη και Τάνιας Ιακωβίδου στον "Πρωϊνό Καφέ" και την Ελεονώρα Μελέτη. Δεν σχολιάζει ούτε τα υπόλοιπα πρωινά προγράμματα, πλην αυτού της Ελένης Μενεγάκη, το οποίο και θεωρεί αμιγώς πρωινό μαζί με το δικό του. Δεν αποκαλύπτει τί είδους βραδινό σόου θα κάνει από το Γενάρη. Στη συνέντευξή του στο ΠΑΡΟΝ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ και τη Μαρία Ανδρέου, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου απαντά ωστόσο, γιατί πιστεύει ότι έχει επιτυχία.
"Πιστεύω ότι αρέσει η δυνατότητά μου ν' αλλάζω. Ως παρουσιαστής έχω κάνει τη 'Φάρμα', το 'Survivor', το 'Πολύ την Κυριακή', τον 'Όμορφο Κόσμο το πρωί', την ταξιδιωτική εκπομπή. Μέσα σε πέντε χρόνια έχω κάνει διαφορετικά πράγματα, τη στιγμή που άλλοι παρουσιαστές δεν ανανεώνονται. Καταπιάνομαι με πράγματα που έχουν σχέση καθαρά με την ψυχαγωγία και είμαι ένας παρουσιαστής, εδώ και δεκαεπτά χρόνια, ψυχαγωγικών προγραμμάτων".

Κατέχοντας την πρώτη θέση στην πρωινή ζώνη και με τον "Όμορφο Κόσμο" να απολαμβάνει την κορυφή, ο δημοφιλής παρουσιαστής στηρίζει πλήρως την ομάδα που τον πλαισιώνει, παραδέχεται ότι οι άνθρωποι της τηλεόρασης δουλεύουν για τα... νούμερα και απαντά στην ερώτηση, εάν η τηλεόραση έχει λεφτά: "Υπάρχουν περιπτώσεις που πραγματικά δίνονται πολλά χρήματα και άλλες φορές γίνεται ντόρος. Είναι αναλόγως πώς θα πάει μια χρονιά. Εάν φέρεις χρήματα, σε ένα κανάλι, έχει καλώς. Εάν δε φέρεις μπορεί να 'κοπείς' στη μέση της σεζόν και να μην πάρεις φράγκο. Το επάγγελμα έχει ανασφάλεια και μπορείς να μείνεις και άνεργος. Αν έχεις ένα συμβόλαιο έχει καλά".

"Για χάρη της τηλεθέασης τί θα κάνατε", ερωτάται ο Γρηγόρης Αρναούτογλου. "Μεγάλη μπουκιά φάε, μεγάλη κουβέντα μη λες. Τί να σου πω; Ας μιλήσει ο χρόνος", απαντά.

Σε ό,τι αφορά την προσωπική του ζωή, για την οποία πολλά έχουν γραφτεί και ακουστεί, απαντά διπλωματικά:

"Περνάω μια πολύ ωραία περίοδο στα προσωπικά μου. Τώρα είμαι πολύ χαρούμενος. Αλλά για γάμο δεν μπορώ να πω ακόμη. Μια εκπομπή που μου έκανε καλό ήταν του Φώτη και της Μαρίας, που συγκέντρωσαν τις αναρίθμητες φορές που είχα πει ότι θέλω να παντρευτώ και όταν το είδα ένιωσα φρικτά. Και την επομένη ζήτησα συγγνώμη μέσα από την εκπομπή μου. Γιατί είχα κουράσει και κάτι πολύ ιερό, το είχα κάνει να χάσει την ουσία του. Αλλά όταν το έλεγα το πίστευα. Ήμουν ευτυχισμένος και ήθελα να κάνω το βήμα. Μετά όμως κάτι πήγαινε στραβά. Από εδώ και στο εξής, θα το πω όταν θα γίνει και πράξη".

Με πολλή όρεξη και κέφι για δουλειά, ο Γρηγόρης Αρναούτογλου, 34 ετών, δηλώνει ότι θα συνεχίσει να εργάζεται όσο περισσότερο μπορεί. Και θα αποσυρθεί όταν ο κόσμος του δείξει ότι ίσως να μην έχει πλέον κάτι άλλο να δώσει.

ΠΗΓΗ...http://www.cosmo.gr/Media/Hellas/170863.html
monika
monika
funny member
funny member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2596
Ηλικία : 34
Location : Αθηνα..
Job/hobbies : Φοιτητρια..
Humor : Εσυ θα το κρινεις..
Registration date : 29/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις" Empty Απ: Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις"

Δημοσίευση από maira Κυρ Οκτ 07, 2007 11:16 pm

Καλο χρυσο και αγιο παιδι ο Γρηγορης, αλλα ωρες ωρες κατανταει κουραστικος ή χανει το μετρο στις εκπομπες του.
Βεβαια αν δεν αρεσε, δε θα πουλαγε... Οποτε καλα κανει κ κανει τα καλυτερα βηματα για την τσεπη του....
maira
maira
member
member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 259
Ηλικία : 38
Location : αθηνα
Job/hobbies : γερμανικου, αλλως ειπειν σκυλα!
Humor : Αι ντον'τ νοου δις γουορντ.
Registration date : 28/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις" Empty Απ: Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις"

Δημοσίευση από fraulina Δευ Οκτ 08, 2007 10:07 am

καλό παιδί συμφωνώ..
αλλά έχει κουράσει με αυτήν την ...καλοσύνη :scratch:
fraulina
fraulina
site admin
site admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2331
Ηλικία : 42
Location : athens
Humor : funny person
Registration date : 25/09/2007

https://havale.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις" Empty Απ: Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις"

Δημοσίευση από monika Παρ Οκτ 12, 2007 9:03 am

καλο παιδι μπορει να ειναι αλλα οντως ειναι κουραστικος..αν και πιστευω πως πλεον ειναι θυμα της τηλεθεασης...
monika
monika
funny member
funny member

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2596
Ηλικία : 34
Location : Αθηνα..
Job/hobbies : Φοιτητρια..
Humor : Εσυ θα το κρινεις..
Registration date : 29/09/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις" Empty Απ: Αρναούτογλου: "Μεγάλη κουβέντα μην πεις"

Δημοσίευση από fraulina Παρ Οκτ 12, 2007 9:55 am

δεν έχεις άδικο.
κρίμα όμως να γίνεσαι έρμαιο της τηλεόρασης:no:
fraulina
fraulina
site admin
site admin

Θηλυκό
Αριθμός μηνυμάτων : 2331
Ηλικία : 42
Location : athens
Humor : funny person
Registration date : 25/09/2007

https://havale.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης